19.6 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
FeaturedShowbiz

Agnesa Hadërgjonaj qenka divorcuar me babain e vajzës, bën publike lidhjen e re me çaste intime

Pak orë më parë Agnesa Hadërgjonaj e cila është vajza e këngëtares së njohur Albërie Hadërgjonajt habiti të gjithë ndjekësit e saj me fotot e publikuara.

Ajo publikoi disa foto në momentë intime më një djalosh që nuk është babai i vajzës së saj.

Duket se vajza e madhe e këngëtares Albërie Hadërgjonaj i paska dhënë fund marrëdhënies me Andin, me të cilin ka një vajzë dhe ka nisur një romancë të re.

”Duke parë disa kujtime të vjetra, derisa të përfundojë karantina e të bëjmë të reja”: ka shkruar Hadërgjonaj përbri disa fotove romantike me partnerin e saj të ri.

Related posts

Oliver Smichtt: Ç’punë ka Rama që hyn në negociata me Vuçiç për ndarjen e Kosovës?

dardanianews

Po ju tregojmë një sekret! Si të kuptoni nëse dikush ju ka bërë “bllok” në WhatsApp

dardanianews

Pamje dramatike: Kamera Go-Pro e oficerit rus tregon si eliminohen nga ukrainasit

dardanianews