25.4 C
New York
June 28, 2022
DardaniaNews
Featured Showbiz

Agnesa Hadërgjonaj qenka divorcuar me babain e vajzës, bën publike lidhjen e re me çaste intime

Pak orë më parë Agnesa Hadërgjonaj e cila është vajza e këngëtares së njohur Albërie Hadërgjonajt habiti të gjithë ndjekësit e saj me fotot e publikuara.

Ajo publikoi disa foto në momentë intime më një djalosh që nuk është babai i vajzës së saj.

Duket se vajza e madhe e këngëtares Albërie Hadërgjonaj i paska dhënë fund marrëdhënies me Andin, me të cilin ka një vajzë dhe ka nisur një romancë të re.

”Duke parë disa kujtime të vjetra, derisa të përfundojë karantina e të bëjmë të reja”: ka shkruar Hadërgjonaj përbri disa fotove romantike me partnerin e saj të ri.

Related posts

Publikohet një tjetër fotografi e vjetër e Konjufcës në aktivitetet e PDK-së

dardanianews

Besian Mustafa Godet Klanet Në LDK: Humbje, Përçarje, Degradim… Kundër Interesit Të LDK-Së, Të Qytetarëve, Jo Interesin E Kosovës!

dardanianews

Nuk mund ta besoni, kaq i pasur është ministri Arben Vitia

dardanianews