5 C
New York
February 23, 2024
DardaniaNews
Big brotherShowbiz

Ai ta do të mirën”, Françeska provokon Meritonin pas deklaratës së Rinorit

Pas takimit të djeshëm të Meritonit me vëllain e tij, Rinorin, banorët e shtëpisë kanë filluar të diskutojnë mbi mesazhet që ai i tha të vëllait. Shumica prej tyre mendojnë se ai donte t’i thoshte Meritonit se familja nuk e përkrah marrëdhënien e tij me Ilnisën.

Ka qenë Françeska, e cila ka vetëm pak ditë që është pjesë e shtëpisë, ajo e cila e ka diskutuar me Meritonin këtë temë.

Françeska: Mendoj që ai ta do të mirën ty.

Meriton: Po ti si di kodet e vëllait tim. Unë jam rritur me Rinorin.

Françeska: Nëse keni kode bashkë okej është tjetër gjë.

Meriton: Ku e di ti për çfarë e ka? A e ka për Ilnisën, a e ka për Albin, a e ka për Gazin?

Françeska: Ai e tha qartazi.

Meriton: Edhe nëse e thotë qartazi, unë nuk të lejoj të ma përdorësh vëllain.

 

 

Related posts

Anita – Shqipes: Të thuash se je 32-vjeçe dhe je e virgjër, çka të themi? (VIDEO)

dardanianews

Xhuli Nura shijon diellin në Big Brother VIP Kosova, thekson linjat trupore në bikini

dardanianews

Për ju që e keni harruar, kjo ishte Lindita Halimi para operacioneve plastike

dardanianews