27.1 C
New York
June 25, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Publikohet video e papritur, Dafina Zeqiri grushton Yll Limanin

Dafina Zeqiri dhe Ylli Limani janë artistët me të kërkuar në vitet e fundit.

Çdo këngë e krijuara nga ata shndërrohet në hit.

Në një video që ka publikuar Ylli në ‘Tik-tok’ shihet duke këndur këngën e tij teksa Dafina në formë shakaje grushton atë.

Kujtojmë se dyshja artistike kanë një raport mjaftë të ngushtë dhe janë shumë pranë publikut në mbrëmje të ndryshme./Kosovarja/

Shiko videon:

Related posts

Olta flet për skenat me Luizin në film: Më shijuan shumë, ishin momente të virgjëra

dardanianews

Meriton Mjekiqi dedikim ish-partneres së tij: Më fal që ndoshta s’kam qenë më i miri

dardanianews

“O të hëngsha…”, Rike Roçi flet troç fare: Meshkujt që më pëlqejnë mua si Edi Rama i…

dardanianews