22.4 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
FeaturedLajme

Aksident i rëndë te Konviktet e Studentëve, Ambulanca në vend të ngjarjes

Aksidentet e trafikut në rrugët e vendit nuk kanë të ndalur, ku si pasojë përveç dëmeve të shumta, po shkaktohen edhe viktima të shumta, raporton Gazeta Sinjali.

Një i tillë ka ndodh edhe mëngjesin e sotëm te Konviktet e Studentëve.

Në pamjet që ka siguruar Gazeta Sinjali shihet se si vetura është përplasur për semaforin dhe shihet mjaft e dëmtuar.

Ende nuk dihet se a ka të lënduar rëndë, ndonëse aty shihet ambulanca, dhe disa mjekë duke e dhënë ndihmën e parë.

 

Gazeta Sinjali do të ju mbajë të informuar për aksidentin në fjalë

Related posts

LAJMI I FUNDIT: 26 raste të reja me koronavirus në Kosovë, shkon në 61 totali

dardanianews

Shpërndahet virusi në Kuvend, pas Gashit, edhe “krahu i djathtë” i Osmanit infektohet!

dardanianews

Shqiptari nga Kosova gjen çantën me 9000 franga në Zvicër, bëri gjestin e madh

dardanianews