16.5 C
New York
June 7, 2023
DardaniaNews
FeaturedShowbiz

Ronela Hajati kërcënon burrat të cilët po shfrenohen në komente: Do ju lë gruaja me sekonda

Këngëtarja ka kërkuar nga ndjekësit t’i ndalojnë komentet me e tepruara.

Ronela Hajati ka qenë njëra nga artistet më aktive në Instagram gjatë kësaj periudhe pandemie, ajo publikonte imazhe nga më të ndryshmet.

Këngëtarja së fundmi në një imazh të publikuar ka kërkuar nga ndjekësit e saj të jenë të matur në komente, se për ndryshe do përgjigjet në atë mënyrë sa do ia përfundojë marrëdhënien me gruan.

“Jam shume e mire e di …. dhe ju lutem komentet me hormone kursejini se do i heq ose do bej ndonje replike qe do ju lere gruaja me sekonda”, shkruan Ronela.

Related posts

Artur Zheji: Berisha merr drejtimin e PD, ka rënë dakord me Bashën, ai nuk do përjashtohet

dardanianews

Edhe Enver Robelli kritikon Albin Kurtin, thotë se VV po del të jetë shumë e etur

dardanianews

A ishte në lidhje dashurie me Endrit Thaçin? Lotina Haziri flet për herë të parë

dardanianews