18.7 C
New York
June 28, 2022
DardaniaNews
Featured Showbiz

Ronela Hajati kërcënon burrat të cilët po shfrenohen në komente: Do ju lë gruaja me sekonda

Këngëtarja ka kërkuar nga ndjekësit t’i ndalojnë komentet me e tepruara.

Ronela Hajati ka qenë njëra nga artistet më aktive në Instagram gjatë kësaj periudhe pandemie, ajo publikonte imazhe nga më të ndryshmet.

Këngëtarja së fundmi në një imazh të publikuar ka kërkuar nga ndjekësit e saj të jenë të matur në komente, se për ndryshe do përgjigjet në atë mënyrë sa do ia përfundojë marrëdhënien me gruan.

“Jam shume e mire e di …. dhe ju lutem komentet me hormone kursejini se do i heq ose do bej ndonje replike qe do ju lere gruaja me sekonda”, shkruan Ronela.

Related posts

Gani Geci dënohet me 3 vjet e gjysmë burgim për vrasjen e Ruzhdi Shaqirit

dardanianews

Lajmi i fundit: Kryetari i komunës së Istogut Haki Rugova dënohet me burgim

dardanianews

Kabineti i Shpëjtim Bulliqit, zbulohen emrat e drejtorëve!

dardanianews