16.1 C
New York
April 21, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

AKUZA TRONDITËSE NGA SHKUMBIN MEHMETI: QERIM KELMENDI DHE RAMUSH HARADINAJ JANË MARRË VESH TË KRYEJNË VRASJE NË DUKAGJIN! – Dëshmi

Në një letër dorëshkrim të sapo publikuar nga Fb Haki Imeri, është fotodëshmi e dhënë me shkrim dore për ata që janë marrë me vrasjet në Kosovë, kryesisht politike.

Sipas kësaj letre, Shkumbin Mehmeti dëshmon: “Qerim Kelmendi dhe Ramush Haradinaj janë marrë vesh të kryejnë vrasje në Dukagjin!”

Po ashtu ai dëshmon se Ibrahim Kelmendi e ka njeriun më të afërt Fanol Bardhin “Noli” dhe “Figura”!

Po ashtu letra dëshmon se Ramush Haradinaj e ka ndihmuar me njerëz grupin e kelmendësve të krimit.

https://www.facebook.com/haki.imeri.54/posts/195934238981501

https://www.facebook.com/haki.imeri.54/posts/195934238981501

Related posts

Duda Balje zbulon emrin e deputetit kosovar që e tërheq më shumë fizikisht!

dardanianews

Dikush po i kërkon Vjosa Osmanit të kalojë në Vetëvendosje

dardanianews

A po e paralajmëron Kurti arrestimin e Hotit nëse VV vjen në pushtet?

dardanianews