26.7 C
New York
May 26, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Akuzat e forta, ish-burri i kundërpërgjigjet Drenushës

Të premten, ikona e bukurisë Drenusha Latifi dha një intervistë për programin ‘Kosova Today’ në Klan Kosova.

Ajo për herë të parë foli mbi ndarjen nga tashmë ish-bashkëshorti, Atilla Kardesh.

Si pak fytyra publike, Latifi u tregua e guximshme duke pranuar se ka kaluar në dhunë fizike dhe psikologjike nga ish-partneri teksa apeloi që vajzat dhe gratë të denoncojnë dhunën pa vonesa.

E mbi këtë intervistë, ka folur për herë të parë Atilla.

Po në ‘Kosova Today’, mes shumë pikëpyetjeve, ai dha versionin e tij.

Si i kundërpërgjigjet Drenushës?

Detajet ua sjell videoja e mëposhtme. /Prive.al

Related posts

6 metoda për meshkujt që ta vonojnë orgazmën gjatë seksit

dardanianews

Ekskluzive: Arrestohet sërish Fjolla Morina!

dardanianews

Kështu dukej Alby e “BBVK” para se ti hynte botës së filmave për të rritur

dardanianews