19.3 C
New York
June 15, 2024
DardaniaNews
Big brotherShowbiz

Alba e “BBVK” zhvishet me bikine të kuqe dhe ndez rrjetin

Alba u konsiderua konkurrentja më e bukur e edicionit të dytë të “Big Brother VIP Kosova”.

Shkodranja u komentua disa herë për qëndrimin, flirtet dhe sigurisht sensualitetin që e karakterizon.

Edhe pas daljes nga “Big Brother”, Alba është venë shpesh në qendër të vëmendjes, kryesisht për marrëdhënie me ish banorët, shkruan “Kosovarja”.

Në këtë video, bukuroshja shihet me bikine të kuqe dhe më “hot” se asnjëherë më parë.

Related posts

Policja seksi e Kosovës poston fotografi joshëse nga pushimet

dardanianews

VIDEO kur Kejvina le banorët gojëhapur fillon te bej kercimin sek…

dardanianews

Xhuli ka vendosur të bëhet nuse shtëpie, ka bërë grim e frizurë të rëndë për qejfin e vjehrrës

dardanianews