25.3 C
New York
April 15, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Emri i vajzës së Kiarës dhe Luizit ka një detaj të veçantë

Luizi dhe Kiara së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë. Një nga pyetjet që janë kurioz të gjithë është: Si do ta ketë emrin vogëlushja?

Luizi në daljen e fundit u shpreh se emrin do t’ia vendosë Kiara. Moderatorja në një postim në Instagram ka lënë të kuptohet se emri i vajzës mund të fillojë me shkronjën E.

Kujtojmë që fansat e Luizit dhe Kiarës janë vetëquajtur Ejlla prandaj emri i vogëlushes mesa duket ka të bëjë me këtë detaj.

 

Related posts

Ryva Kajtazi e martuar e me fëmijë, por ka një burrë në Big Brother që ia ka marrë zemrën asaj

dardanianews

Largimi i papritur nga Big Brother VIP Albania 3, reagon Drini Zeqo

dardanianews

Adeyemi e mbron Loredanën nga kritikët: Mos e sulmoni të dashurën time, unë jam fajtor

dardanianews