22.4 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Alba me Veronen bashke ne darke, a e tradhetoj shoqerine me santianen?

Alba mbrëmë kishte darkuar me Yllin dhe të fejuarën e tij Veronen.

Mesa duket ata kanë shijuar darken, por nuk i lanë anash foto ku Ylli e kishte publikuar në ‘Instagram’ e qe ishte shprehur “Itash itu jone dal mu sqaru”.

Andaj ndjekësit e Albes nuk e mirëpritën ketë gjë, e që vërshuan me komentet të tipit “e tradhtoi shoqërinë me Santianen”.

Si e komentoni ju? /Kosovarja/

Shiko Foton:

Related posts

Dikur me bikini sot e ka vendosur mbulesën islame, rrëfimi i Shkëndije Mujaj: Ja si vendosa…

dardanianews

TUNA ‘SHKRINË’ SHEIKËT ME KËTO LINJA TRUPORE NË DUBAI

dardanianews

Ka pasion armët dhe videot provokuese/ Kush është gazetarja që doli me bikini poshtë zyrës së Ramës (FOTO)

dardanianews