April 19, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Alba ua heq kurreshtjen të gjithëve, publikon foto të nxehta nga plazhi

Ish banorja e ‘Big Brother VIP Kosova’ Alba Vukaj pas një periudhe të gjatë me angazhime ka gjetur kohën për pushime.

Alba është nën shoqërinë e familjes së saj ku destinacionin e duhur për pushime kanë zgjedhur Meksikën, shkruan kosovarja.

 

 

Bukuroshja ka publikuar disa foto ku shihen në bikine andaj komentet nga ndjekësit ishin nga me të ndryshmet.

Mesa duket ajo po e shijon pafund këtë pushim dhe e përmbushur me personat e zemrës.

 

 

Related posts

Punon si ‘modele’, Kejvina zbulon shifrën e majme që fiton çdo muaj

dardanianews

Portalet shqiptare: Dalin analizat e Luiz Ejllit, rezultati është problematik

dardanianews

Megjithatë nuk kthehet: Gani Gërmia largohet përfundimisht nga Big Brother Vip Kosova

dardanianews