19.3 C
New York
June 15, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Vesa Vllasaliut ia “sjellin” Mërgim Berishën në studio?!

Vesa Vllasaliu së fundmi ishte e ftuar në një intervistë te Fis Juniku.

Ai e zuri të papërgatitur bukuroshen nga Gjilani, pasi largoi duksin duke mbajt të veshur fanellën e Mërgim Berishës, ish të fejuarit të saj.
Momenti u bë akoma më intrigues kur Vesa, e cila reagoi me një pyetje të mprehtë ndaj moderatorit: “E ke blerë në pazar?”.

Fisi nuk hezitoi dhe iu përgjigj me krenari, “Jo, origjinal e kam”. Kjo çoi në një këmbëngulje të sjelljes së bukuroshes, e cila shtoi me një buzëqeshje: “Po ku ka more origjinal prej tij?”.

Related posts

Luizi edhe këtë vit pjesë e BBVA, zbulon datën që do të hyj brenda shtëpisë

dardanianews

Luizi ka dy fjalë për Kosovën!

dardanianews

Pasi fitoi bejetën gjyqësore me ish-burrin, Violeta e bën publike dashurinë e saj, kaq me pasion po e puth atë

dardanianews