22.4 C
New York
May 26, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Ish e dashura e Stresit i ngrit temperaturat në 100 gradë, provokon rëndë me pozën e fundit

Kejsi është ish e dashura e reperit të njohur shqiptar, Stresit.

Historia e tyre u bë shumë më njohur nga hyrja e reperit në Big Brother VIP Kosova, përcjell ORAinfo.

Por, duket se tashmë gjithçka mes Kejsit dhe Stresit ka përfunduar.

Kejsi në fotografinë e fundit ka provokuar rëndë, duke marrë kështu një pozë shumë ‘hot’./ORAinfo/

Related posts

Befason Bledi Mane: Arbër Hajdarin e kam dhëndërr

dardanianews

Xhuli brenda, Atdheu me dikë tjetër jashtë?

dardanianews

Cili është më favorit për ta fituar BBVK2?

dardanianews