22.4 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Alba Vukaj kalon në pishinë me Noizyn? (VIDEO)

Ish banorja e ‘Big Brother Vip Kosova’ Alba është shumë e komentuar në median rozë.

Ajo ka bërë veprimin e pa pritur ndaj reperit të njohur Noizyt.

Shihet e në momente relaksi në pishinë ajo ka publikuar një video në rrjetë teksa dëgjon këngët e tij, andaj kishte vendosur edhe emrin # Noizy.

Si e komentoni veprimin e bukuroshes nga Shkodra?/kosovarja

Shiko videon:

Related posts

Prishet përfundimisht miqësia e Luizit dhe Efit?

dardanianews

Stresi publikon shifra marramendëse me para!

dardanianews

“Jo vetëm për Luizin”/ Habit Olta: Janë bërë protesta për mua

dardanianews