22.4 C
New York
May 26, 2024
DardaniaNews
Kronika e zezëLajme

Gjendet i vdekur një 61-vjeçar në motelin ‘Galaxy’ në Ferizaj

Një person është gjetur pa shenja jete para rreth 1 ore në një motel në Ferizaj dhe akoma nuk dihet shkaktari i vdekjes së tij, raporton Gazeta Sinjali.

Siç merr vesh Sinjali, viktima është i moshës 61-vjeçare dhe u gjet në njërën nga dhomat e motelit, ku kishte qëndruar bashkë me një grua.

Në vendin e ngjarjes, ekipi mjekësor e ka konstatuar vdekjen tij, pas ekzaminimeve për shenja vitale.

Ndërkohë, tashmë kanë intervenuar edhe njësitë përkatëse, ndërsa veprimet e tjera do të ndërmerren në koordinim me Prokurorin e Shtetit.

Sinjali do të iu mbajë të informuar me detajet e reja.

/GazetaSinjali/

Related posts

Apel: Të gjithë ata që dyshojnë se janë prekur nga koronavirusi, thirrni në këtë numër

dardanianews

Një qytetar në Vushtrri kuletën e gjetur e dorëzon në polici, e njëjta i kthehet pronares

dardanianews

Dy djemtë i vdiqën brenda 7 muajsh, nënës së tyre i bie të fikët kur dëgjon lajmin e rëndë

dardanianews