22.4 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
Big brotherShowbiz

Alby aktorja per filma të rritur e ‘zjarrt’ nga palestra, duke theksuar format e bujshme trupore

Ish banorja e Big Brother Vip Kosova është goxha aktive në rrjete sociale.

Ajo sjell shumë pamje nga përditshmëria e saj ku shpesh nuk mungon as vajza e saj.

Së fundmi ka publikuar një foto mahnitëse nga palestra.

Ku e veshur me rroba të ngushta palestre ajo ka vënë në pah format mahnitëse trupore./InfoKosova/

Shiko foton:

Related posts

Santiana dhe Buci përgatisin një tjetër lojë së bashku

dardanianews

Porsche, Ferrari, jaht, pushime në Mykonos- Jeta luksoze e Elvanës me paratë e kokainës

dardanianews

Ish-burri i Adriana Matoshit publikon foto me gruan e re, flet fjalët më të bukura për të

dardanianews