19.3 C
New York
June 15, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Juliana Nura së shpejti në politikë, por ku?

Ish banorja e Big Brother Kosova , Juliana Nura është musafire në emisionin “Gallatë”.

Juliana në emisionin “Gallatë” poashtu ka zbuluar edhe diqka ekskluzive duke thënë se ata së shpejti mund ta shohim edhe në politik.

“Po unë po ta jepi një ekskluzivitet tjetër që së shpejti do të më shiheni në politikë, po se kur nuk është që edi akoma”, është shprehur ajo.

Related posts

Arjola Demiri: Burrat shqiptarë, të paaftë të mbajnë gruan, por mbajnë nga 10 dashnore…

dardanianews

Nora Istrefi feston ditëlindjen, ja sa vite mbush

dardanianews

I kane burrat shume te pasur/ Keto jane 6 Vajzat VIP qe u dashuruan dhe martuan me biznesmen

dardanianews