5.6 C
New York
December 9, 2023
DardaniaNews
FeaturedLajme

Anketa e Bota Press: A po i mbron Vjosa Osmani parimet e LDK-së? Ja rezultati!

ërplasjet mes Vjosa Osmanit nënkreytare e LDK-së dhe kryetare e Kuvendit të Kosvoës me kryesinë Qendrore të LDK-së e me disa deputetë të kësaj partie në seancat e Kuvendit kanë sjellë debate dhe interpretime të ndryshme se a po i mbron Vjosa Osmani parimet e LDK-së apo jo.
Një anketë e realizuar nga Botapress në faqe të Faacebookut, e edituar online për 1 orë kam dhënë këtë rezultat:
A po i mbron Vjosa Osmani parimet e LDK-së?
PO – 39 %
JO 61 %

Related posts

Gjukanoviqi në SHBA alarmon ndërkombëtarët për destabilizimin e Ballkanit nga Vuçiqi

dardanianews

“I vetëm kundër të gjithëve” – raportimi në sytë e mediave të afërta me Vuçiqin në Serbi

dardanianews

Dritan Abazoviq dekorohet me çmimin “Çelësi i Qytetit të Tiranës” nga Erion Veliaj

dardanianews