25.3 C
New York
April 15, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Anxhelina Hadërgjonaj qenka martuar dhe jeton në Dubai

Anxhelina Hadërgjonaj, vajza e Albërije Hadërgjonajt qenka martuar, por lajmin deri më sot e kishte mbajtur të fshehtë.

Këtë risi nga jeta e Anxhelinës e ka zbuluar miku i saj i ngushtë, grimieri Ariel Tejada, i cili ka treguar se Anxhelina tani jeton në Dubai.

Anxhelina ende nuk e ka zbuluar bashkëshortin dhe prej kohësh është treguar shumë diskrete për jetën e saj personale.

Anxhelina Hadërgjonaj qenka martuar dhe jeton në Dubai

Related posts

Alma Kaçi: Videon intime e bëra për të demaskuar Safet Gjicin

adminkosova

E papritur në DWTS, Xhuli e puth në buzë balerinin

dardanianews

Tuna e shijon momentin mes dy burrave në Zanzibar

dardanianews