14.3 C
New York
May 18, 2021
DardaniaNews
Featured Showbiz

Arjanin po duan ta shohin bashkë me këtë konkurrente të ‘Për’puthen’

Emisioni “Për’puthen +40” arriti shpejtë të jetë ndër emisionet më të ndjekura.

Në bazë të takimeve dhe debateve që krijojnë në studio, ata kanë arritur të kenë ndjekës të shumtë.

Për të fituar simpatinë e tyre, ata tregohen edhe të afërt me fansat, të cilët sigurisht janë të interesuar të dinë më shumë rreth jetës se tyre në dhe jashtë programit.

Së fundmi ishte protagonistja e re e emisionit Lindita Bimi, ajo e cila hapi një pyetësor teksa i ka lënë ndjekësve ta pyesin çfarë duan të dinë.

Nuk janë të pakta edhe sugjerimet që iu bëjnë, ku së fundmi iu tha se ajo dhe Arjani janë shumë të përshtatshëm me njëri tjetrin.

Duke pare Arjon Konomi elegant, mendoj se përshtateni shume me te. Mundesi e are per ju dy!” ishte pyetja të cilës iu përgjigj konkurrentja.

“Shume mesazhe qe me vijn thonj te njëjtën gje por njerz duhet ta kuptoni qe arjankonomi esht per opinionist ne ate emisjon dhe jo si Konkurrent” u shpreh ajo, e cila në bazë të përgjigjes duket se ka një pëlqim për Arjanin./Gazeta Sinjali/

Related posts

Zyrtare: Joe Biden Presidenti I 46-Të I SHBA-Ve!

dardanianews

Lutfi Haziri nuk përmbahet , poston fotografi duke u puthur me bashkëshorten (foto)

dardanianews

BURRI MASTURBON PARA TRI VAJZAVE NË PRISHTINË – PËRGJIGJA SKANDALOZE E POLICËVE: MOS U TUTNI SE SEN S’JU BËN

dardanianews