25.3 C
New York
April 15, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Arta s’i ndal provokimet, foto e fundit është tepër “hot”

odelja dhe aktorja Arta Nitaj është aktivizuar kohëve të fundit shumë në rrjetet sociale

Arta, e cila para pandemisë së koronavirusit ishte parë në Dubai ku edhe kishte marrë diell në plazhet atje, është aktivizuar me foto provokative në Instagram.

E tillë është edhe fotoja e fundit e Artës ku ajo qet në plan të parë gjoksin e saj seksi derisa reklamon edhe fundshpinën e saj.

Ditë më parë Arta po ashtu kishte postuar disa foto provokative për meshkujt. /GazetaExpress/

Related posts

Verona e Bucit shumë e “xhymertë”, sjellë hamburgera për të gjithë banorët (VIDEO)

dardanianews

Si do të reagoj Bardhi, Sara i shpreh dashurinë publikisht këtij burri të martuar që e njihni të gjithë

dardanianews

Tregojnë statistikat, Big Brother në Kosovë po e “shkelë” Big Brother Albania

dardanianews