15.1 C
New York
September 26, 2023
DardaniaNews
NatyraUncategorized

Arusha shfaqet sërish në Prizren!

Ishte zhdukur për një kohë, por siç duket është rishfaqur përsëri.

Arusha që tmerroi për një kohë të gjatë Prizrenin është rishfaqur. Këtë herë nuk ishte e vetme.

Bashkë me të duke shëtitur u panë edhe këlyshët e saj.

 

Related posts

Incident lufte: Ushtari ukrainas vret pesë persona dhe ndodhet në arrati, besohet se ka kallash me 200 plumba

dardanianews

Po pinte ujë pa e vërejtur grabitqarin, momenti kur krokodili i madh e kap dhe “e merr me vete” qenin e pafat

dardanianews

Profesori britanik: Me ngritjen e avionëve të vjetër pranë Kosovës, Vuçiqi bëri shfaqje të dobët

dardanianews