5.6 C
New York
December 9, 2023
DardaniaNews
Showbiz

Ronelën nuk e ndalë koronavirusi, pozon në bikini nga Dhërmia

Ka dy muaj kur qytetarët po qëndrojnë të izoluar brenda shtëpive të tyre për shkak të pandemisë COVID19.

Ndryshe nga qytetarët, izolimin asesi s’po mund ta pranojnë artistët, ngase ata janë mësuar të jenë përherë aktiv.

Edhe Ronela Hajati ka ndërruar ambient, ajo ka shkuar në jug të Shqipërisë për të marrë rreze dielli/

Vet këngëtarja ka publikuar një fotografi në Instagram ku shfaqet nga Drymades në Dhërmi, e që duket joshëse në bikini.

Related posts

Nuk pritej/ Berat Buzhala pranon ftesën e Adriatik Kelmendit për të hyrë në “BBV Kosova”

dardanianews

VIP-at në plazh/ Nga pushimet seksi të Olta Gixharit, te përkëdheljet e Nora Istrefit nga meshkujt, si dukeshin vajzat e showbizz-it vite më parë

dardanianews

Pas lajmeve për ndarje, reagojnë Geti dhe Vivi!

dardanianews