14.3 C
New York
May 18, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

Babai i vëllezërve Arifaj: Nuk me rrjedhin lotët për shkak të ngushëllimeve të shqiptarëve

Arif Arifaj, babai i dy vëllezërve që u mbytën nga treni në qytetin Bruckberg të Gjermanisë, ka folur sot në varrimin e të bijve.

“Mua sot nuk me rrjedhin lotët për shkak të ngushëllimeve e përkrahjes se shqitarëve nga të gjitha anët”, ka thënë Arifaj.

Fëmijët janë varrosur sot në fshatinë Ratishë të Deçanit, njofton Klan Kosova.

Related posts

Princit të mafies që po investonte në Shqipëri i sekuestrohen qindra milionë euro!

dardanianews

Kurti u del në ballkon të Qeverisë, protestuesit e VV’së brohorasin për zgjedhje

dardanianews

Rekord i ri i zi me Covid19 në Kosovë, 546 raste të reja dhe 9 viktima

dardanianews