25.3 C
New York
April 15, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Bebe Rexha në revistën “Vogue”, ja si na servon pasulin tradicional shqiptar (video)

Revista prestigjioze “Vogue” ka bërë një vizitë në shtëpinë e artistes shqiptare, Bebe Rexha në Los Angjelos.

Përmes një “vlogu” Bebe tregoi se si po e kalon kohën gjatë kësaj kohe e izoluar në shtëpi.

Këngëtarja 30 vjeçare që numëron shumë hite ndër tjera zbuloi për revistën se ajo preferon që këtë kohë ta kaloi duke përgatitur ushqim tradicional shqiptarë.

Bashkë me Beben në video u shfaq edhe vëllai i saj Florenti dhe qeni i saj.

Ndryshe, këngëtarja me prejardhje nga Shqipëria po ashtu po punon për këngë të reja./Indeksonline/

 

 

Related posts

“Më i mirë se Buci”, Ledi publikon videon me bashkëshortin – fansat e krahasojnë me Bucin

dardanianews

“Kujta, Kujta”, një pjesë e publikut ofenduan Edonën kur ajo zbriti nga vetura gjatë natës finale të BBVK 2

dardanianews

Azemi ia thotë troç Albës: Jam dashuruar (VIDEO)

dardanianews