16.1 C
New York
April 21, 2021
DardaniaNews
Showbiz

Këta zotëri janë prindërit e motrave Mustafa

Safetja dhe Sahidja janë dy motra Mustafa të njohura e prezente në skenë tash e sa vite.

Këngët e tyre, stili i muzikës kanë bërë që dy zërat e bukur të preferohen nga një masë e gjerë që nga paraqitja e parë skenike, shkruan “Kosovarja”.

Përveç tyre publiku i njeh edhe motrat tjera të cilat po ashtu merren me muzikë, e që shpesh herë kanë sjellë bashkëpunime së bashku.

Nënën e tyre kemi pasur rastin ta shohim edhe në klipin e këngës dedikuar asaj, këngë që bëri bujë vitin e kaluar.

Së fundmi, motrat sjellin një imazh të bukur të dy prindërve të tyre.

Zotëri e të mbajtur këta janë prindërit e 8 princeshave Mustafa.

Related posts

U tha se është ndarë nga bashkëshorti, Violeta Kukaj pozon në krah të këtij mashkulli

dardanianews

Për shkak të pandemisë Covid-19, këngëtarët këtë vit nuk kanë qenë të angazhuar me koncerte dhe mbrëmje muzikore ashtu siç janë mësuar viteve të kaluara. Por, këtë verë ata më shumë e kanë shfrytëzuar për të shijuar bregdetin dhe të kalojnë kohë më shumë me familjen e tyre, shkruan Indeksonline. Edhe këngëtarja e mirënjohur, Edona Llalloshi këto ditë të nxehta po qëndron në Ulqin. Në një fotografi të siguruar nga Indeksonline shihet këngëtarja e veshur vetëm në bikini ashtu siç nuk e kemi parë kurrë më herët, pasi Edona njihet si një artiste që nuk e ekzagjeron me veshjen. Duke qenë nënë e dy fëmijëve, Edona dukej në formë të mirë dhe vazhdon të ruaj linjat e bukura të trupit./Indeksonline/

dardanianews

Roberti nuk mungon me gjeste në fotot e Norës

dardanianews