26.7 C
New York
May 26, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Bëhen bashkë ish-finalistet e BBVK-së, Edona dhe Xhuli

Ish-konkurrentet e dy edicioneve të Big Brother VIP Kosova, Edona James dhe Xhuliana Nura janë bërë bashkë dhe kanë elektrizuar internetin.

Ishte Edona ajo që postoi një foto me ish-finalisten e Big Brother VIP Kosova 1, ku dhe e quajti veten dhe Xhulin si dy fitueset e këtij formati.

Që të dyja gratë dukeshin mahnitëse në fotografitë e publikuara.

 

Related posts

Cili kryetar komune është i dashuri i Violetë Kukaj?

dardanianews

Lumbardhi dhe Kaderi i japin fund lidhjes? Ky detaj bëri “lëmsh” të gjithë

dardanianews

Doli para banorëve me të brendshme provokuese, ndjekësit shpërthejnë ndaj Erjola Doçit

dardanianews