10.8 C
New York
April 18, 2021
DardaniaNews
Lajme

BUZHALA:Unë jam shqiptar katolik, dhëndri im është shqiptar musliman! (VIDEO)

BUZHALA:Unë jam shqiptar katolik, dhëndri im është shqiptar musliman!
Harmonia fetare në Kosovë është meritë e shumicës myslimane.Ata që thonë se jam anti-islamist, shpifin ultë, Dhëndri im është musliman kombi mbi të gjitha jemi shqiptar secili në besimin e tij duhet me e desht harmoninë fetare ka pas tendenca me kriju ndasi por kujtoj se nuk ja kanë arritur .

Related posts

Shqipëri: Vajza që konsiderohej e humbur abuzohej nga daja i saj, që e mbante si dashnore

dardanianews

Vdekja e themeluesit të LDK-së deri tek akuza e Thaçit nga Specialja, këto janë fjalët e gazetares angleze

dardanianews

Haki Abazi nuk përmbahet: E quan Isa Mustafën komunist parazit dhe e krahason me Rrahman Morinën

dardanianews