14.3 C
New York
May 18, 2021
DardaniaNews
Lajme nga Bota

Rroga 1000 euro dhe qiraja 15 euro në muaj, qyteti i ëndrrave ku papunësia nuk ekziston

Mbase artikulli që do të lexoni më poshtë do t’ju bëjë ta mendoni qytetin Marinaleda, në zemër të Andaluzisë si qytetin e ëndrrave tuaja. Papunësia në këtë qytet të vogël rural nuk ekziston dhe rrogat janë shumë të larta, krahasuar me qiratë 15 euro .

Related posts

Lajmi i fundit: Kërcënim për një front të ri? ​Shkrepen tri raketa nga nga ky shtet drejt Izraelit

dardanianews

Vendi i parë në botë deri më tani i cili goditet nga vala e dytë e COVID-19

dardanianews

Sondazhi që po e ‘trondit’, Europa pranë një ‘shuplake’ tjetër: 50% e italianëve duan të largohen nga BE

dardanianews