25.3 C
New York
April 15, 2024
DardaniaNews
FeaturedLajme

Tomë Gashi tallet me Milaim Zekën, publikon një video që ia zbulon rrenat “znaqkës”

Avokati Tomë Gashi, gjatë ditës së sotme është tallur me Milaim Zekën, ku i referohet me emrin e ri “Znaqk”.

Dihet mirë se ishte i pari ish-shefi i SHIK-ut dhe kryetari i PDK-së, Kadri Veseli që i është referuar me këtë emër Zekës.

E sot, avokati Gashi, ka publikuar një video ku duket qartë se Milaim Zeka nuk i mban premtimet e tij.

“ZNAQKA GJITHEMONE E MBAN PREMTIMIN!

E në këtë video, shihet edhe boksi që ia ka dhënë Frashër Krasniqi Milaim Zekës në një studio televizive.

Mirëpo, Zeka për atë boks që e ka “hangar” kurrë nuk ka reaguar ndaj Frashërit, madje ka thënë disa herë se “mua nuk më ka ra Frashëri por Albin Kurti”.

Me këtë Zeka është munduar të ia gjuan fajin Albin Kurtit edhe pse ai nuk ishte në atë debat televiziv.

Gënjeshtrat e Zekës po i demanton me fakte edhe botuesi i gazetës kombëtare “Bota sot”, Xhevdet Mazrekaj.

Si duket fundi politik i Milaim Zekës është më afër ngase mendohet, pasi intrigat e tij më nuk po pinë ujë askund.

Ndoshta është mësuar me këtë lojë, por që më në fund dallaveret dhe gënjeshtrat e tij po dalin në sipërfaqe.

 

Related posts

Ambasada Amerikane: Urime Kosovë, mezi presim të punojmë me qeverinë Hoti

dardanianews

Drashkoviç boton ditar: “Millosheviçi propozonte Kosova të jetë si Hong Kongu – Collin Powell na tha Kosovën e keni humbur përjetësisht më 1999”

dardanianews

Ish-eprori i UÇK-së tregon çfarë u thoshin ushtarëve të UÇK-së, Thaçi, Veseli e Çeku kur dilnin në veri: Mos na prishni me…

dardanianews