April 19, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Capital T ndahet nga Adrola Dushi? Reagimi i fundit i këngëtarit tregon gjithçka

Reperi Capital T dhe modelja Adrola Dushi prej kohësh janë përfolur në mediat rozë për një romancë, megjithatë ata kurrë nuk e pranuan publikisht.

Dyshja ka qenë shumë diskret, por prezenca e modeles në çdo koncert të reperit ka ngritur më shumë dyshimet se ata janë bashkë.
Së fundmi ka qenë Capital T, që me anë të një videonë rrjetin social TikTok na ka treguar se është single: “Si fle unë, kur e di që jam single dhe askush nuk më tradhton”, shkruan ai përbri videos dhe të gjithëve na shkoi mendja për një krizë ose ndarje nga modelja e njohur.

 

Related posts

Kejvina Kthella komenton hyrjen në Big Brother VIP Albania 2: Kam bërë gabimin më të madh të jetës time

dardanianews

Luiz Ejlli theu edhe një rekord të ri, më i lumtur se kurrë

dardanianews

Ja çfarë pritet të ndodhë sonte në Post Big Brother VIP Kosova?

dardanianews