22.4 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
FeaturedShowbiz

**GJEST FANTASTIK** Adelina Ismaili Dhuron 12 Shtëpi për Familjet në Nevojë

Këngëtarja e njohur e muzikës shqipe, ashtu siç të gjithë e njohim “Diva” Adelina Ismaili ka qenë përsëri në qendër të mediave rozë.

Arsye për këtë është bërë gjesti hu manítar që ajo ka bërë për familjet në nevojë. Këngëtarja ka bërë me shtëpi 12 familje dhe e ka konfirmuar përmes një lajmi që ka nxjerrë në rrjetet sociale, ku flitet për kontributin e saj.
Theksojmë se Adelina drejtonte një emision televiziv deri në periudhën e Vitit të Ri. Më tej, ajo bëri një pauzë si shkak e disa pr obl emeve sh’ënde’të’sore.

 

Related posts

Motra bukuroshe e Albës festoi ditëlindjen, ja sa vite mbushi

dardanianews

Publikohet fotoja e Edona James kur ishte djalë, nuk do ta besoni se si dukej

dardanianews

LAJMI I FUNDIT: Përfundon takimi Thaçi-Vuçiq në Shtëpinë e Bardhë

dardanianews