25.3 C
New York
April 15, 2024
DardaniaNews
FeaturedLajme

Çfarë po ndodh në LDK? Deputeti i kësaj partie i reagon Isa Mustafës, mbron Vjosa Osmanin

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa zhvlerësoi statistikat e UNDP-së të cilat nxjerrin Vjosa Osmanin si më të pëlqyerën nga qytetarët e vendit.

Por ndaj kësaj deklarate të Mustafës ka reaguar deputeti i LDK-së, Haxhi Avdyli, i cili në Facebook ka shkruar se kur numrat flasin, fjalët janë të tepërta.

Fjalët të bazuara në dëshira paraqesin vetëm perceptime personale që dikur veniten, ka shkruar ndër tjera Avdyli.

Postimi i plotë:

Kur numrat flasin, fjalët janë të tepërta. Unë iu #besoj numrave sepse ato bazohen në fakte e realitet. Fjalët të bazuara në dëshira paraqesin vetëm perceptime personale që dikur veniten.

Related posts

Takohet Skënder Hyseni dhe Dardan Molliqaj, ja për çfarë biseduan ata

dardanianews

Reagim me shkas rreth përzgjedhjes së anëtarëve të Këshillit për Trashëgimi Kulturore të Kosovës

dardanianews

“Gladiator 2” vjen me një super kastë aktorësh

dardanianews