16.1 C
New York
April 21, 2021
DardaniaNews
Ekonomi

Çmimi i çadrës në Gjirin e Lalzit kalon çdo imagjinatë, shikoni faturën me shumën marramendëse

Ish-zëdhënësja e Partisë Demokratike, Erla Mëhilli ka publikuar sot disa fatura, në të cilat tregohet çmimi i çadrës së plazhit e Gjirin e Lalzit gjatë sezonit të verës.

“Për ata që kishin dyshime a do të jetë kosto e çadrës 150 euro tek “Lura 1”, shprehet ajo një postim në Instagram, ku ka publikuar edhe faturat.
“Ah se harrova, pagesa vlen për 3 muaj, nuk ka rëndësi nëse shkon vetëm në fundjavë, apo 15 ditë”, shkruan ajo më tej.
Image
Image

Related posts

Publikohen detaje: Kur nis aplikimi për 10% e Trustit dhe kush përfiton

dardanianews

Velipoja e boshatisur, me sytë nga hapja e kufirit me Kosovën, administratori: 80% e rezervimeve janë anuluar (VIDEO)

dardanianews

Kjo është shifra e parave që janë mbledhur nga diaspora

dardanianews