15.7 C
New York
September 25, 2023
DardaniaNews
FeaturedLajmi i fundit

Lajmi i fundit: Merr flakë një shtëpi ne lagjen “Dragodan”

Sapo ka marre flakë një shtëpi në lagjen “Dragodan”, nuk dihet a ka dëme në njerëz apo dëme materiale.

Shpresojmë  ne një ndërhyrje te shpejte te divizionit te zjarrfikësve për ta shuar zjarrin dhe evitimin e dëmeve ne njerëz apo dhe dëmeve materiale. /daradanianews.com/

 

 

Related posts

Eskalon” Milaim Zeka: “Po të tregoj që Qeveria e re do të bëhet, leji ti këta analistët e nevojtorëve”

dardanianews

Fadil Geci për vrasjen e shokut të tij: Tre persona e kidnapuan, e futën në veturë të SHIK-ut dhe e vranë…

dardanianews

Osmani i godet LDK-në e Hotin: Përdhosët vullnetin e qytetarëve, i jeni kundërvënë popullit

dardanianews