19.3 C
New York
June 15, 2024
DardaniaNews
FeaturedLajmi i fundit

Lajmi i fundit: Merr flakë një shtëpi ne lagjen “Dragodan”

Sapo ka marre flakë një shtëpi në lagjen “Dragodan”, nuk dihet a ka dëme në njerëz apo dëme materiale.

Shpresojmë  ne një ndërhyrje te shpejte te divizionit te zjarrfikësve për ta shuar zjarrin dhe evitimin e dëmeve ne njerëz apo dhe dëmeve materiale. /daradanianews.com/

 

 

Related posts

Bytyçi, porosi Vjosa Osmanit: Kujdes me Albin Kurtin!

dardanianews

‘Para të errëta’/ Si u blenë miliona shikime në FB në favor të PS-së

dardanianews

Çun Lajçit i vjen një thirrje telefonike nga Sali Berisha, ja çfarë porosie i dërgoi

dardanianews