23.9 C
New York
June 23, 2021
DardaniaNews
Featured Showbiz

Dalin fotot/ Arjan Konomi i lidhur me një nga vajzat që kërkonte burrë? Ajo bën deklaratën e fortë: Ai është përputhja ime

Ana Kauri ka publikuar së fundmi në rrjete sociale disa foto që kanë marrë vëmendjen e të gjithëve. Në fotot në fjalë ajo shfaqet krah opinionistit Arjan Konomi, të cilin e ka quajtur përputhjen e saj. Ndiqen! videon për te kuptuar se për çfarë behet fjalë: Ju

“Përputhja ime”, ka shkruar ajo dhe ndjekësit kaq kanë dashur që t’i konsiderojnë çift. Ata kanë marr shkas dhe nga postimi i Arjanit ditën e djeshme. Ndiqen! videon për te kuptuar se për çfarë behet fjale: Ju Ana Kauri ka publikuar së fundmi në rrjete sociale disa foto që kanë marrë vëmendjen e të gjithëve.

Ana Kauri ka publikuar së fundmi në rrjete sociale disa foto që kanë marrë vëmendjen e të gjithëve. Në fotot në fjalë ajo shfaqet krah opinionistit Arjan Konomi, të cilin e ka quajtur përputhjen e saj. Ndiqen! videon për te kuptuar se për çfarë behet fjalë: Ju

“Përputhja ime”, ka shkruar ajo dhe ndjekësit kaq kanë dashur që t’i konsiderojnë çift. Ata kanë marr shkas dhe nga postimi i Arjanit ditën e djeshme. Ndiqen! videon për te kuptuar se për çfarë behet fjalë: Ju Ana Kauri ka publikuar së fundmi në rrjete sociale disa foto që kanë marrë vëmendjen e të gjithëve.

Ana Kauri ka publikuar së fundmi në rrjete sociale disa foto që kanë marrë vëmendjen e të gjithëve. Në fotot në fjalë ajo shfaqet krah opinionistit Arjan Konomi, të cilin e ka quajtur përputhjen e saj. Ndiqen! videon për te kuptuar se për çfarë behet fjalë: Ju

“Përputhja ime”, ka shkruar ajo dhe ndjekësit kaq kanë dashur që t’i konsiderojnë çift. Ata kanë marr shkas dhe nga postimi i Arjanit ditën e djeshme. Ndiqen! videon për te kuptuar se për çfarë behet fjalë: Ju Ana Kauri ka publikuar së fundmi në rrjete sociale disa foto që kanë marrë vëmendjen e të gjithëve.

 

Related posts

LAJMI I FUNDIT: Vdes personi i parë në Kosovë me COVID-19

dardanianews

Donika Gërvalla për heroin Sali Çekaj: Trim, i vendosur, i mençur, i matur, i thjeshtë

dardanianews

U kritikua ashpër që e përmendi nënën e Ramush Haradinajt, Fitore Pacolli reagon përsëri

dardanianews