22.4 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
Big brotherShowbiz

Dalin rezultatet: Ja kush largohet sot nga Big Brother VIP

Nominimi i kësaj jave ishte i fortë. 6 banorët në nominim janë Egla, Roza, Ilnisa, Graciano, Romeo dhe Meritoni. Nga sondazhi i publikuar nga xing rezulton se banori që mund të lërë sot shtëpinë është Graciano.

Graciano ka marrë 39% të votave, pas tij Egla me 35%.

Ndërsa banori më pak i rrezikuar është Romeo me 3%.

 

Related posts

‘Egla tërhiqet seksualisht nga Meritoni’ – Ilnisa habit me deklaratën e saj

dardanianews

Violeta Kukaj triumfon në betejën gjyqësore me ish-bashkëshortin

dardanianews

“Nuk e kisha pritë asnjëherë”, Santiana konfirmon prishjen e miqësisë me Albën – tregon arsyen

dardanianews