22.4 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
Showbiz

FOTO: Influencuesja shqiptare si lë vend imagjinatës, i dalin të brendshmet në emision

Ish-banorja e “Big Brother VIP 2”, Deamishel Hoxha së fundmi ishte e ftuar në emisionin “Big Brother Fun Club”, ku ka komentuar lojën e konkurrentëve të këtij sezoni.

Mirëpo në një foto të postuar në faqen zyrtare të emisionit në Instagram, Deas i ka ndodhur një incident.

Teksa ishte e ulur në kolltuk dhe po merrte pozat për foto, bukuroshes i kanë dalë të brendshmet, megjithëse këtij detaji mesa duket Dea nuk i ka dhënë shumë rëndësi duke publikuar të njëjtën foto në llogarinë  e saj zyrtare.

Related posts

Gresa Hoti përfundimisht e konfirmon lidhjen e re, pas ndarjes nga Andi

dardanianews

Verona e harron Bucin, ja ku po shkon!

dardanianews

I shkëlqenin sytë kur ….”, Meritoni thotë se Heidi i është vardisur në fillim – vijon debati i ashpër me Romeon

dardanianews