31.3 C
New York
June 26, 2022
DardaniaNews
Featured Lajme

Daut Haradinaj del me deklaratë të madhe ndaj Fitore Pacollit: Jemi një!

Edhe Daut Haradinaj, deputeti i AAK-së dhe vëllai i liderit të AAK-së, Ramush Haradinajt, ka komentuar deklaratën e deputetës së VV-së, Fitore Pacollit për nënën e tij.

Ai ka thënë se nuk e beson që Pacolli ka dashur ta ofendojë nënat shqiptare e aq më pak, nënën e tij e cila sot ka përvjetorin e dy djemve të saj,

Madje, ai s’do të besojë që e njëjta nuk e ka pasur me të keq, duke thënë se kur është fjala për nënat shqiptare, të gjithë janë një.

Ky është postimi i tij i plotë:

Nuk besoj që Fitore Pacolli ka dashur të ofendojë nënat shqiptare e aq më pak nënën time e cila sot ka përvjetorët e dy djemve të saj.

Deputetja e Parlamentit të Kosovës nuk besoj që e ka pasur me të keq dhe në tone përçmuese deklaraten e saj në televizion, aq më pak kur nëna ime është shëruar në shtetin amë Shqipëri.

Kur është fjala për nënat tona shqiptare, besoj që të gjithë jemi një.

Related posts

Përplasen keq Papa Françesku dhe prifti grek: Del videoja nga momenti i tensionuar

dardanianews

(Video): Ndodh mrekullia: Djali 10-vjeçar shpëtohet pas tetë orësh i bllokuar në kamionin e plehrave

dardanianews

Dramë në Sarajevë, Dodik kërkon vendosjen e Ambasadës së Bosnjës në Jerusalem, Komsic propozon njohjen e Kosovës

dardanianews