14.9 C
New York
May 30, 2023
DardaniaNews
FeaturedLajme

Del një video e pa publikuar e Kurtit, paralajmërimi i tij para zgjedhjeve: Kta bohen bashkë sahora…

Një video e pa publikuar më parë e Albin Kurtit, ka dalë tani nëpër rrjetet sociale, ku ai në fushatën zgjedhore të vitit të kaluar, kishte folur për varfërinë në vend dhe pasuritë e politikanëve të tjerë, përcjellë “Bota sot”.

Ai zotohet se do merret me konfiskimin e pasurisë, teksa thekson se nuk do ta ketë të lehtë, ku ndër tjera thotë, “Kta bohen bashkë sahora”.

Albin Kurti

Albin Kurti

Posted by Gazeta Bota Sot on Saturday, March 21, 2020

Related posts

EKSKLUZIVE: Këta janë ministrat nga NISMA në Qeverinë Hoti

dardanianews

E ‘pushtuan’ bregdetin shqiptar, “Blici” i Beogradit thirrje serbëve: Blini prona, janë shumë lirë

dardanianews

Hoxha i largoi fotografitë e Skënderbeut dhe të Rugovës, Latifi e krahason me policët e Milosheviqit dhe paramilitarët e Arkanit

dardanianews