25.2 C
New York
July 13, 2024
DardaniaNews
FeaturedLajme

Del një video e pa publikuar e Kurtit, paralajmërimi i tij para zgjedhjeve: Kta bohen bashkë sahora…

Një video e pa publikuar më parë e Albin Kurtit, ka dalë tani nëpër rrjetet sociale, ku ai në fushatën zgjedhore të vitit të kaluar, kishte folur për varfërinë në vend dhe pasuritë e politikanëve të tjerë, përcjellë “Bota sot”.

Ai zotohet se do merret me konfiskimin e pasurisë, teksa thekson se nuk do ta ketë të lehtë, ku ndër tjera thotë, “Kta bohen bashkë sahora”.

Albin Kurti

Albin Kurti

Posted by Gazeta Bota Sot on Saturday, March 21, 2020

Related posts

Rakiq: Osmani e Kurti sollën persona të armatosur deri në dhëmbë e me simbole të UÇK-së

dardanianews

Merreni si shembull Ibrahim Rugovën

dardanianews

Ledri zyrtarizon lidhjen, poston foton me të dashurën

dardanianews