22.4 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
LajmeShowbiz

Dëshmia tronditëse e Drenusha Latifit, bashkëshorti i saj ia publikon përgjimet telefonike

Ish-missi Drenusha Latifi, është kthyer në media kohët e fundit, pas denoncimit për dhunë ndaj ish-bashkëshortit të saj.

Edhe Latifi edhe ish-burri i saj Atilla Kardesh, kanë thënë versionet e tyre për rastin e tyre, duke e fajësuar njëri tjetrit dhe duke treguar se problemet mes tyre kanë nisur vite më parë në Suedi.

Si kundërpërgjigje ndaj ish-missit, Atilla Kardesh ka publikuar në Instagram përgjimet e bisedave telefonike me ish-gruan e tij, Drenusha Latifi.

Në videon e publikuar nga ai, Latifi dëgjohet duke qarë dhe bërtitur në telefon, teksa i kërkon atij që të shkojë për t’i marr me fëmijët.

Kundrejt kësaj video, Drenusha ka nuk ka bërë një reagim specifik, teksa ka publikuar me qindra mesazhe mbështetëse që i ka pranuar nga ndjekësit në rrjetet sociale.

Ditë më parë, ajo ka bërë publike fotografitë ku tregonte dhunën e ushtruar mbi të.

Related posts

Xhafer Tahiri flet pas kërcënimit me jetë, drejton gishtin nga PDK-ja si autorë të kërcënimit

dardanianews

Xhuli Nura pozon e zhveshur, ekspozon format e trupit

dardanianews

Skandaloze: Delegacionit të Kosovës i vidhet çanta me dokumente konfidenciale në Bruksel

dardanianews