12.2 C
New York
April 19, 2024
DardaniaNews
FeaturedLajme

Detaje nga tubimi publik i Vetëvendojes në Prishtinë, ja në sa ora do të filloj

Lëvizja Vetëvendojes ka dhënë detaje për ditën kur do të mbahet tubimi pbulik në Prishtinë, shkruan IndeksOnline.

Sipas njoftimit aktivisët, simpatizantët e anëtarët e LVV do të mblidhen në në Prishtinë, në Sheshin “Skënderbeu”, në orën 17:00 më 12 qershor.

Në njoftim thuhet se organizimi do të jetë në përputhje me rekomandimet duke ruajtur distancën fizike.

Njoftimi:

Me 12 qershor, në ditën e çlirimit të Kosovës, festojmë edhe ditëlindjen e Lëvizjes VETËVENDOSJE!. Në 21 vjetorin e çlirimit dhe 15 vjetorin e themelimit të Lëvizjes do të mblidhemi së bashku në Prishtinë, në Sheshin “Skënderbeu”, në orën 17:00, gjithnjë në përputhje me rekomandimet duke ruajtur distancën fizike.

Shihemi të premten në Prishtinë.

 

Related posts

Pack: E pafalshme se si udhëheqësit e LDK-së iu bashkuan lojës perfide të Thaçit

dardanianews

LAJMI I FUNDIT: Rusia ka gati vaksinën kunder koronavirusit!

dardanianews

Dorëhiqet “gjyqtarja e Tik Tok-ut”, Enkeleda Kapedani

dardanianews