19.2 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
FeaturedLajme

Djali i deputetit të vrarë, ka një thirrje për militantët e LDK-së – kjo është për të mirën e përgjithshme

I biri i deputetit të vrarë të LDK-së, Smajl Hajdaraj, Shpëtim Hajdaraj bërë një koment të shkurtër në llogarinë e tij në Facebook, rreth zhvillimeve të fundit në vend, me theks të veçantë për militantët e Lidhjes Demokratike të Kosovës.

Duke iu drejtuar militantëve të LDK-së, Shpëtimi ka thënë se nuk është qëllimi i jetës me qenë LDK, por përmes LDK-së të ndryshohet gjendja për të mirën e përgjithshme.

Ky është shkrimi i tij:

Militantë,

nuk është qëllimi i jetës me qenë LDK , por përmes LDK-së me e ndërru gjendjen për t’mirën e përgjithshme. Kur ta kuptoni këtë , besoj që do e bëni LDK-në edhe ma t’mirë.
https://www.facebook.com/sharer/sharer.php?u=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fshpetim.hajdaraj%2Fposts%2F10158255252582698&display=popup&ref=plugin&src=post

Related posts

E pazakontë në Kosovë: Nusja fton të dashurin në dasmën e saj, ish-vjehrra rrëfen ngjarjen (Video)

dardanianews

Dedektivja shqiptare nuk kursehet: Këto vajza të famshme të ekranit janë dashnoret e politikanëve

dardanianews

A i mban Izraeli çelësat e marrëveshjes mes Rusisë dhe Ukrainës?

dardanianews