21.3 C
New York
June 25, 2022
DardaniaNews
Featured Lajmi i fundit Sport

E fundit! Cristiano Ronaldo jep lajmin e hidhur, vdes djali i tij i vogël

Cristiano Ronaldo ka lëshuar një lajm të hidhur që i ka ndodhur në familjen e tij. Përmes llogarisë së tij të “Instagram-it” sulmuesi portugez ka thënë se djaloshi i tij i vogël ka ndërruar jetë. LAJMI NË PËRDITËSIM…

Me dhimbjen tonë më të thellë njoftojmë se djali ynë i vogël ka ndërruar jetë. Është dhimbja më e madhe që mund të ndiejë një prind. Vetëm lindja e vajzës sonë mund të na japë forcë për të tejkaluar këtë moment me pak shpresë dhe lumturi.

Falënderojmë mjekët dhe infermierët për të gjithë kujdesin dhe mbështetjen e tyre. Jemi të gjithë të mërzitur nga kjo humbje dhe me mirësjellje ju kërkojmë privatësi në këtë kohë shumë të vështirë. Djali ynë, ti je engjëlli ynë. Ne do të duam përgjithmonë.

Related posts

Nxehet debati/Nuredin Lushtaku: Sami Lushtaku ka blerë tokë me para të popullit

dardanianews

U vra në sytë e gruas dhe fëmijëve, publikohen pamje të papara të Enver Malokut

dardanianews

Hoxhë Drilon Gashi: Mbulimi i femrës është traditë arabe, s’ka të bëjë me fenë myslimane

dardanianews