10.8 C
New York
April 18, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

E infektuar me koronavirus, çfarë po bën Eliza Hoxha rrugëve të Prishtinës!

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Eliza Hoxha para pak ditësh ka njoftuar që në testin për COVID- 19 ka rezultuar pozitiv.

Sipas IKSHPK- së personat e infektuar duhet të vetizolohen dhe të mos dalin jashtë në mënyrë që të mos bartet infektimi.

Por Hoxha nuk po i respekton masat e IKSHPK- së.

Në disa fotografi të siguruara nga Agjencia e Lajmeve FaktePlus ajo shihet rrugëve të Prishtinës.

Related posts

“Ja dokumenti për ta goditur Vjosa Osmanin dhe LDK-në”, paralajmërohet partia e re nga Osmani me 9 deputetë të LDK-së

dardanianews

Fotot e papërsëritshme! Çfarë fsheh bota e egër

dardanianews

Gjermania po e shtyn BE-në që t’i hapë rrugë heqjes së vizave për Kosovën në tetor

dardanianews