5.8 C
New York
March 25, 2023
DardaniaNews
Showbiz

E mbajtën fshehur, por Fjolla Morina e Fisnik Syla qenkan bashkë – FOTO

Në mediat rozë prej muajsh kanë qarkulluar lajme se këngëtarja, Fjolla Morina dhe biznesmeni, Fisnik Syla i kanë dhënë fund martesës së tyre.

Mirëpo, sot, ka qarkulluar një video ku shihet se dyshja kanë qenë bashkë për ndërrimin e motmoteve.

Biznesmeni ishte martuar me këngëtaren në Maldive, në një ceremoni private ku ajo u shfaq fustanin e bardhë.

Related posts

LEONORES I PUBLIKOHET NJË FOTOGRAFI, VESHJA E SAJ PROVOKUESE MERR VËMENDJEN!

dardanianews

Ndodhi e papritura , Ermal Fejzullahu hyn ne Politike dhe i bashkohet kesaj partie? VIDEO

dardanianews

Insiston Luizi: Kisha frikë, nuk jam sëmurë! Arbana: Që tani mund të çojmë në spital të bësh çdo analizë!

dardanianews