2.3 C
New York
April 22, 2021
DardaniaNews
Featured Showbiz

Fifi në lidhje me Fationin e “Për’puthen”, a është kjo arsyeja e largimit të tij?

Këngëtarja, Fifi është përfolur mjaftë shumë kohëve të fundit për një lidhje me ish-konkurrentin e “Për’puthen”, Fatjonin.

Në një emision televiziv, këngëtarja e ka përmendur emrin e Fation Kuqarit, duke thënë se është në lidhje me të, por nuk dihet ende se në cfarë konteksti e ka thënë këtë.

Kujtojmë se Fifi së shpejti do të sjell këngen e saj të re dhe që Fatjoni do të jetë në videoklipin.

Fationi, u largua nga emisioni pasi ndodhi një konflikt mes tij dhe konkurrentit të ri, Erisit. Pasi ai u deklarua se në profilin e tij në Instagram, se për shkak të intrigave dhe mashtrimeve nga konkurrentet e tjerë, ai nuk mund të qëndroje më aty./Express/

 

Related posts

Arian Çani: Ballkani ka qenë i gjithi Grek – Rovena Stefa: Bojkotojeni këtë Antishqiptar

dardanianews

Detaje rreth ngjarjes tragjike në Lipjan, ku u vra një person dhe u plagosen pesë të tjerë

dardanianews

“Çfarë zavalli ka Isa Mustafa”, ushtaraku i njohur ‘godet’ rëndë kreun e LDK-së: Mos po del në shesh që…

dardanianews