15.7 C
New York
June 1, 2023
DardaniaNews
FeaturedLajme

E rrahu nënën derisa e bëri për spital, ‘çartet’ Milaim Zeka: E kisha çua në burg derisa të vdes për kiamet…

Ish-deputeti i Kosovës, Milaim Zeka, ka reaguar ashpër ndaj një personi gjakovar i cili ka rrahur nënën e tij duke e bërë për spital.

Kryetari i Partisë Euroatlantike, Milaim Zeka përmes një postimi në Facebook, shprehet i ashpër me këtë person.

Ai thotë se me rrah babën arsyetohet disi por nënën është tepër marre.

Zeka në këtë postim thotë se këtë person do të kishte dërguar në burg duke e lënë të vdes për kiamet.

Postimi i Zekës:

E ku mos me na sulmi koronavirusi?!

Me rrehe njeriu baben, edhe arsyetohet disi, sepse ka mundësi qe nuk ashte i yti. Thjeshte je me ndonjë mullingji. Ama me rrafe nanen si ky gjakovari, tepër marre.

E kisha qu ne burg, ne vetmi, ja kisha leshu nje karavirus, edhe e kisha lane me vdeke per kiamet…!

Related posts

“Do e var veten në hekurat e Kullës së Eiffelit”, ligjëruesi i Parisit u reagon ashpër Grenellit dhe Buzhalës

dardanianews

Ish bashkëluftëtari i Sali Çekajt i kundërpërgjigjet ashpër Xhafer Gashit: Gabim skandaloz, kjo është e vërteta…

dardanianews

Kaq”sexy” është bërë vajza e Mimoza Mustafës

dardanianews