24.7 C
New York
June 21, 2021
DardaniaNews
Showbiz

E veshur me fustan të zi, mami më seksi në botë tregon format perfekte

Njihet për format trupore që i ekspozon shpesh. Daphne Joy kështu ka vepruar edhe në fotografitë që i ka hedhur në rrjetet sociale, shkruan Syri Kosova.

Ajo dukej tejet joshëse në veshje të zezë.

Ndryshe Daphne Joy ka qenë dhe e dashura e reperit 50Cent, nga ku dhe u bë shumë e njohur për publikun, e tani ajo është një nga modelet më me ndikim, ku numëron afro 1.5 milion  ndjekës.

Daphne Joy(@daphnejoy)-Download Instagram Photos,Videos,Stories

Related posts

Lutfi Haziri nuk përmbahet , poston fotografi duke u puthur me bashkëshorten (foto)

dardanianews

“Merruni more me popull, njerëzit s’kanë buk me hangër“

dardanianews

Aktori i “Twilight” vdes në moshën 30-vjeçare

dardanianews