April 19, 2024
DardaniaNews
Showbiz

E veshur si ‘kullerkë’, Violetë Kukaj po duket më e re dhe më me stil se vajza e saj

Këngëtarja e njohur kosovare, Violetë Kukaj është ndër këngëtaret më me zë në vend.

Ajo tashmë është shumë aktive edhe me projekte të reja muzikore, përcjell ORAinfo.

Violeta është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit ajo shihet e veshur me një stil më ndryshe dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Related posts

“Djali nuk ekziston në jetën e Meritonit”, ish partnerja bën thirrje: Mos e përdorni për show

dardanianews

Luizi kritikon Oltën për veshjen: Mbylli këmbët se …

dardanianews

Arta Elezajt i del video duke u puthur e prekur me një burrë në shtrat VIDEO

dardanianews